Arzum Onan’ın yeni aşkı ABD’de yaşayan iş insanı Orkan Özkan

Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ 27 yıllık evliliklerini geçtiğimiz sene 10 dakikalık bir duruşma sonrası bitirmiş, boşanmaya el ele giden çift günlerce konuşulmuştu.

Can Aslantuğ adında bir evlatları olan ikili, geçen Mayıs ayında Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde görülen davada boşandı. 10 dakikada tek celsede biten evliliğin ardından her iki isim de sık sık magazin gündeminde yer aldı.

Neden ayrıldıkları merak edilen çiftten Aslantuğ’un “Ben terk etmedim” açıklaması çok konuşuldu.

“BEN TERK EDEN TARAF DEĞİLİM”

Instagram hesabından bir video yayınlayarak boşanmasının ardından çıkan ihanet iddiasını kesin bir dille yalanlayan Mehmet Aslantuğ “Arzum yorulduğunu ve kendini bulmak istediğini söyleyerek, ayrı eve çıkmak istediğini söyledi. Sahiplendiğimi, üzerine titrediğimi zannettiğim belki de o titremede bunalttığımı görmediğim bu ilişkinin biricik kahramanına saygı duymak zorundaydım” dedi.

“Kolay olmadı, acı çektim, üzüldüm, aylar kelimeler bulmaya çalıştım… Ben terk eden taraf değilim. Yorgundu… Hiçbir şey yazıldığı çizildiği gibi değil. Sadece hukuken boşandıktan sonra yolları ayırmak istedim” diyen Aslantuğ, “Ben ona ihanet etmedim. Magazinin yazdığı gibi, ben biraz da para sahibi bir hanımefendinin, hayatımda yüzünü bile görmediğim birinin bendeki yeri dolayısıyla boşanmadım, boşanmayı da ben istemedim” ifadesini kullandı.

Onan’ı Gözde Akpınar ile aldattığı iddia edilen Aslantuğ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ihanet iddiasını kesin bir dille yalanlayarak boşanmayı eşinin istediğini söyledi.

YENİ AŞKA YELKEN AÇTI

Arzum Onan eski defterleri tamamen kapatıp yeni bir aşka yelken açtı.Yaklaşık bir yıl önce boşanan Arzum Onan iddiaya göre, iki ay önce kalbinin kapılarını araladı ve Los Angeles’ta yaşayan bir Türk iş insanıyla aşk yaşamaya başladı.

Geçen yıl 27 yıllık eşi Mehmet Aslantuğ’dan boşanan Arzum Onan’ın kalbini yeni bir aşka açtığını önceki gün tüm Türkiye benden öğrenmişti. İki ay önce Arzum Onan’ın kalbini çalmayı başaran kişinin Los Angeles’ta yaşayan bir Türk iş insanı olduğunu ortaya çıkmıştı ama henüz iş insanın adı belli değildi.

Sabah’tan Bülent Cankurt’un haberine göre, Arzum Onan’a çok iyi geldiği söylenen Türk iş insanının ismi: Orkan Özkan. Arzum Onan gibi başından bir evlilik geçen Orkan Özkan’ın 2 kızı var.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir