Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay’dan minik kızları ile ilk aile pozu!

2022’nin ilk aylarında evlilik yolunda ilk adımı atan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, 10 Eylül 2022’de Polonezköy’de düğün yapmış, bir gün de önce evlerinin bahçesinde nikâh masasına oturmuştu. İkili, ailelerinin ve yakın dostlarının katıldığı törenle mutluluğa ‘evet’ demişti.

Güzel oyuncu, geçtiğimiz aylarda ise hakkında çıkan hamilelik haberlerini doğrulamış ve Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla kız bebek beklediğini duyurmuştu.

DOĞUM YAPTI!

Ünlü çift, 21 Mayıs’ta ise Mira Milena adını verdikleri kızlarına kavuşmuştu. Riskli bir doğum yapan Yıldız Çağrı Atiksoy, için acilen doğuma alındığı öğrenilmişti.

Atiksoy “Biraz riskli bir doğum oldu o yüzden acilen almak zorunda kaldılar ama ikimiz de iyiyiz şükür” ifadelerini kullanmıştı.

İLK PAYLAŞIMLAR GELDİ

İlk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan ikili, sosyal medya sayfalarından minik bebekleriyle ilk paylaşımlarını yaptı.

Mira Milena ve eşi Berk Oktay ile çekilen karelerini 2.6 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından peş peşe yayınlayan 38 yaşındaki Atiksoy, şöyle yazdı:

21 Mayıs 2024… Hayatımın en korkunç günü olarak başlayıp, en mucizevi gününe dönüşerek tarihime kazınmıştır. Yolculuğumuza dahil ettiğimiz İnsanların önemini birkez daha hatırlattı hayat bize. Önce her zaman Rabbim’e sonsuz şükür, sonra da Mira Milena’mızı sağ salim kucağımıza almamızı sağlayan canım doktorumuz ve ekibine hayat boyu minnettar olacağım. Kızçem aramıza biraz bizi korkutarak, biraz da aceleci davranarak katılmak istedi. Annesi gibi sabırsız çıktı. Şükürler olsun ki hikayemiz mutlu bitti. O yüzden sonraki 21 Mayıs’lar benim için sadece mutluluğun, aşkın, mucizenin, tarifsiz duygularımın adı olacak. Dünyamıza hoş geldin Miloş’um. İsmini kendin seçtin, İsminle geldin, İsminle yaşa Milena… Dualarını, dileklerini ileten herkese sonsuz teşekkürler.

41 yaşındaki oktay ise 2.5 milyon takipçisi bulunan hesabından kızıyla yaptığı ilk paylaşıma; “Lügatımda her hangi bir kelime yok, tarif edemiyorum… Hoş geldin Kızım” notunu düştü.

YORUM YAĞDI

Ünlü çiftin yüz binlerce beğeni alan gönderilerine; “Allah analı-babalı büyütsün”, “Maşallah, hep mutlu olun” ve “Sağlıkla büyütmek nasip olsun” gibi binlerce yorum yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir